Poznaj EXPOL

Jesteśmy firmą transportową …

istniejącą na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Specjalizujemy się w krajowych i międzynarodowych przewozach artykułów sypkich. Nasz tabor składa się z nowoczesnych ciągników siodłowych oraz naczep typu silos.

Od zawsze twierdzimy, że „firma to nie szyld, tylko ludzie”. Działając w tym duchu stworzyliśmy stabilny zespół, składający się z kierowców, logistyków oraz pracowników serwisu. Są to ludzie posiadający odpowiednie doświadczenie, kompetencje oraz wysoki poziom wiedzy i wyszkolenia, co przekłada się na najwyższą naszych jakość usług, terminowość i bezpieczeństwo.

Świadczymy nasze usługi dla klientów z branży spożywczej, chemicznej oraz paszowej. Wdrożyliśmy i utrzymujemy następujące standardy jakości: ISO 9001, GMP+, HACCP oraz SQAS.

Nad prawidłową realizacją powierzonych nam zleceń transportowych czuwa nowoczesny system do zarządzania transportem TMS, którego integralną częścią są urządzenia pokładowe zainstalowane w pojazdach.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów systematycznie unowocześniamy naszą flotę, wdrażamy nowe rozwiązania organizacyjne i podnosimy kompetencje naszej kadry. Dzięki tym działaniom nasza firma systematycznie się rozwija, stale rozszerzając zakres oferowanych usług.

Nasze certyfikaty