Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Historia firmy

Firma „Expol” została założona przez małżeństwo Mirosławy i Grzegorza Wilkowskich w 1993 roku. 

W pierwszych latach działalności dysponowała jednym ciągnikiem siodłowym i naczepą typu wywrotka. Zajmowała się wtedy głównie transportem materiałów budowlanych i opałowych.

W 2000 roku zostały zakupione pierwsze naczepy typu silos i firma zaczęła przewozić materiały sypkie. W tym czasie nasz tabor samochodowy stanowiły 3 pojazdy. Od tego czasu nasza flota samochodowa jest systematycznie powiększana i unowocześniana.

Od 1 maja 2004 roku wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej nasze przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność o transport na terenie Wspólnoty Europejskiej.

W 2009 roku wdrożyliśmy w naszym przedsiębiorstwie System Bezpieczeństwa Żywności HACCP.

Od 2011 roku posiadamy System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2008.

Opis naszej działalności

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem materiałów sypkich. Obecnie Expol posiada środki transportu składające się z:

ciągników siodłowych marki Scania,

naczep typu silos kiprowany marki Benalu.

Obecnie prowadzimy przewozy na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Stale poszukujemy jednak nowych klientów i staramy się rozszerzać obszar prowadzonej działalności.

Dysponujemy nowoczesną bazą warsztatowo-remontową oraz wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem mechaników. Gwarantuje to stałe utrzymanie naszych samochodów w odpowiednim stanie technicznym. Ponadto jesteśmy w stanie dostosować je pod względem technicznym do specyficznych warunków załadunku i rozładunku towaru występujących w zakładach klientów

Nasza flota jest wyposażona w kompresory do wydmuchu towarów. Wszystkie mają zamontowane chłodnice powietrza, a duża wydajność sprężania umożliwia rozładunek każdego rodzaju materiału.

Dzięki dobrej strategii rozwoju, konsekwencji w jej realizacji oraz rzetelności, firma stale ewoluuje. Inwestujemy w nowoczesny tabor i rozwiązania organizacyjne. W 2009 roku zostały spełnione przez nas wymagania systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg. Normy ISO 9001:2008, który jest potwierdzony certyfikatem uzyskanym od firmy Dekra Certification. Bardzo istotnym zagadnieniem jest dla nas doskonalenie procesów związanych z tymi systemami.


 
http://www.kinsoft.pl -> projektowanie stron internetowych, reklama radom