Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Firma EXPOL oferuje swoim klientom usługi w zakresie transportu krajowego
i międzynarodowego materiałów sypkich.

Przewozimy takie produkty jak:

  • artykuły spożywcze (np. słód jęczmienny, zboża, mąka, cukier, grys kukurydziany),

  • komponenty paszowe (np. DDGS, śruta sojowa i rzepakowa),

  • materiały wykorzystywane w przemyśle (np. granulaty).

Nasz tabor stanowią ciągniki siodłowe marki Scania oraz naczepy typu silos kiprowany o objętości od 58 do 63 m3 i ładowności do 26 ton. Samochody są wyposażone w kompresory z chłodnicami powietrza o wydajności od 700 do 1100 m3. Takie parametry sprężarek umożliwiają szybki rozładunek każdego rodzaju towaru. Ponadto na każdej naczepie zainstalowane są filtry powietrza, które zapewniają czystość powietrza używanego do rozładunku. Wszyscy nasi kierowcy są wyposażeni w telefony komórkowe, pozwala to utrzymywać stałą łączność i szybko reagować w każdej sytuacji.

W ramach naszej działalności stosujemy standardy oparte na wymaganiach normy ISO 9001:2008 oraz systemu HACCP. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom stały, najwyższy poziom świadczonych usług i bezpieczeństwo sanitarne dla przewożonych produktów.

Jeśli pragną Państwo skorzystać z naszych usług lub uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Mogą Państwo również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.